Vasili i kthehet keq Ruçit: Je në rregull ti…! I fut një fjalim një herë në 6 muaj sa për të larë duart…

0
144

Nenkryetari i LSI, Petrit Vasili ka publikuar ne Facebook disa minuta me pare deklaraten e kreut te Kuvendit te Shqiperise, Gramoz Rucit ku tha sot se: “Kuvendi do të kontribuojë që sistemi i drejtësisë të mos jetë në shërbim të pasurimit të një kaste”. Por ja se cfare thote Vasili per kete pohim te Rucit.

Postimi i i plote

 

Gramoz Ruci tha sot se :
“Kuvendi i Shqipërisë do të kontribuojë që sistemi i drejtësisë të mos jetë në shërbim të pasurimit të një kaste”.

Po Gramoz po!

Zgjidhni vellezer e kuneter e fare dhe fis te Rilindjes ne krye te institucioneve te drejtesise, qe jo vetem i sherbejne e jane gjymtyret e kastes,por kesisoj kasten e kthejne ne sekt kusaresh dhe tradhetaresh.

Por ti Gramoz je gjithmone ne rregull.

U ke pare hairin gjithmone kastave dhe nuk jua ke prishur ndonje here terezine atyre.

Edhe me kete kasten rilindase njelloj si me te tjerat je.

Ndaj mos harro futi nje fjalim nje here ne 6 muaj per te lare duart dhe ne fund futi nje : Rrofte kasta….

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here