Skandali/ Gafa e rëndë e kryetares së Bashkisë Durrës: Jemi të kënaqur me 50 viktima (VIDEO)

0
2

Teksa ishte në një lidhje live me gazetaren e Top Channel, kryebashkiakja tha se jemi të kanqur edhe me 50 viktima. Pavarësisht kontekstit që ajo ka menduar se e ka pasur, çfarë deklaroi ishte vërtetë një prej atyre gafave të rënda, që mbahet mend gjatë.

Kryebashkiakja ndoshta e ka pasur nga lodhja e këtyre ditëve, por kjo asesi nuk mund të justifikojë një gafë të rëndë, e sidomos kur ajo thuhet në një televizion me një audiencë të madhe televizive.

Ndërsa duhet të ishte në krye të punëve dhe në menaxhimin e situatës së banorëve të saj, duke se Sako nuk u ka dalë për zot punëve.

Por, mesa duket nuk e menaxhon veten as kur duhet të japë një informacion për qindra njerëz që presin me sytë nga bashkia dhe qeveria për një strehë./ Gazeta Shqip

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here