Tjetër lëkundje e fortë tërmeti në vend, ja sa ishte magnituda…

0
12

Nje tjeter lekundje e forte termeti eshte ndjere ne vend, vetem poak minuta me pare.

Sipas te dhenave te fundit qe raportohen lekundja ka qene me magnitude 3.9 dhe me epiqender ne detin Adriatik.

Ashtu sic ndodh rendom tashme me pasgoditjet e termetit tragjik, lekundja ka shkaktuar panik tek banoret.

Image

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here