Nga tërmeti në shtrëngata!!! Banorëve në çadra u duhet të përballen edhe me shiun (Video)

0
9

Banorët të cilët u prekën nga tërmeti që tashmë janë strehuar në çadra tashmë po përballen dhe me probleme te mëdha që ju ka shfaqur moti i keq.

Siç shihet edhe në videon e mëposhtme të bërë publike nga Newsit.al, banorët që janë brenda në çadra po lagen dhe nga reshjet e shiut.

Pamjet tregojnë një tjetër dramë që po ju ndodh këtyre banorëve, të cilët kërkojnë ndihmë për tu strehuar në banesa apo në hotele, pasi siç shihet aty ndodhen fëmijë dhe pleq.

Video:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here