Mosshpallja emergjencës/ Kaba: Si ka mundësi që të jesh kaq shpirtkazëm dhe mashtrues o njeri!!! Mjaft aktrove!!!

0
22

Nga Dritan Kaba

Si ka mundesi qe te jesh kaq shpirtkazem dhe mashtrues o njeri!! Per hir te Zotit mjaft aktrove! Mjaft genjeve!
Si thote do bej ate qe kam bere me Korçen edhe Erseken? Aty ku ka lene mbi 60% te banoreve pa shtepi dhe u jep kredi si bonus i te pastrehit!
Çfare qenie je?!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here