Këlliçi bën apel të fortë: Jepni diçka nga vetja, ajo që kam parë sot nuk shpjegohet me fjalë!!

0
15

Teksa Shqipëria ka ngrirë prej më shumë se 15 orësh, ku me ankth po mban frymën deri në përfundimin e operacionit të kërkim-shpëtimit, Belind Kellici ka postuar ne Facebook nje mesazh sensibilizimi.

Postimi i plote

Kushdo qe mundet te ndihmoje banoret e prekur nga tragjedia e sotme, nuk duhet te humbe me asnje cast. Ajo cka kam pare sot me sy ne Thumane, nuk ka fjale qe mund te shpjegohet. Keta njerez e mbi te gjitha femijet, kane nevoje per ushqim, veshembathje, ilace dhe ngrohje. Sot gjithsecili prej nesh duhet te jape dicka nga vetja. Zoti qofte me ne dhe ndihmofte te gjithe ata qe jane prekur nga ky tmerr i sotem, ta kalojne sa me shpejt dhe lehte kete situate ??

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here