UEFA zyrtarizon vendimin, ja ku do të luhet sfida Shqipëri-Francë

0
5

UEFA ka bërë ditën e sotme zyrtare edhe vendin ku do të luhet ndeshja e 17 nëntorit, mes Shqipërisë dhe Francës.

Në faqen zyrtare, UEFA ka shënuar emrin e “Arenës Kombëtare”, si stadiumin që do të presë takimin, duke zyrtarizuar kështu axhendën, me ndeshjen që do nisë në orën 20:45.

Image

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here