Babai i Alvinit: Falenderoj presidentin Meta për ndihmën

0
9

Babai i Alvin, Afrim Berisha ka folur sot në emisionin “Open” në Top Channel për përpjekjet për lirimin e djalit të tij nga kampet e refugjatëve në Siri.
Afrim Berisha ka falënderuar falënderuar autoritet shqiptare dhe veçanërisht Presidentit Ilir Meta për kontributin e tyre në kthimin e djalit të tij në Shqipëri.
Ai u shpreh se me kreun e shtetit ka komunikuar disa herë lidhur përpjekjet që po bëheshin për Alvinin.”Falenderoj shumë shumë Presidentin e Republikës, Ilir Meta për ndihmën që na ka dhënë. Më prit 2 tre ditë, më tha.”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here