Aurela Gaçe heq dorë me pjesëmarrja në festivale?! Ja cila është arsyeja…!

0
8

Aurela Gaçe tregon pse ka vendosur të mos konkurrojë në festivale.

Aurela Gaçe ishte e ftuar mbrëmë (e premte), në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka folur rreth albumit të ri si dhe tregoi se cilët janë bashkëpunëtorët e saj në këtë album.

Ajo ndër vite ka fituar çmime në shumë kompeticione, në “Mirage” tregoi se ka vendosur të pauzojë nga pjesëmarrja në këto gara dhe ka një aryse.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, ku gjendet intervista e plotë e Aurelës dhe mësoni se çfarë tha ajo.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here