Mediu: Ramës ia kemi bërë ofertën për zgjidhjen e krizës…

0
135

Kryetari i Partisë Republikane Fatmir Mediu dha një deklaratë për mediat pas takimit të partive aleate me kryetarin e opozitës Lulzim Bashën në selinë e PD.

Mediu tha:

‘Preokupimin dhe angazhimin e opozitës është sesi duhet t’i përgjigjemi me përgjegjësi maksimale.

Duhet specifikuar se cilat duhet janë hapat për të plotësuar detyrimet që garantojnë standartet europiane

. Reformë elektorale me ekspertë nga PD dhe partitë e tjera. E papranueshme për Ramën, që të bëjë lojëra fjalësh.

Ia kemi bërë ofertën për zgjidhjen e krizës. Ka nevojë për të mbajtur përgjegjësi dhe ai është përgjegjësi kryesor’.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here