“Çdo eksponent i Rilindjes e ka koshiencen e pisët”, Kulluri: Ushtarët e qeverisë së Hashashit e PPP…

0
12

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike Edvin Kulluri ne rrjetin social facebook ka reaguar me kritika te ashpra ndaj qeverise Rama.

Statusi:

Ajo c’ka beri Syri eshte nje idiotesi! Sic nese eshte e vertete qe biseda me Agron Xhafen eshte falsifikuar me mbeshtetje nga ish deputet i PD do ishte sharlatanizem! POR, qe te hakerrehen penalisht keta ushtaret e qeverise se Hashashit e PPP si Bracja me shoke eshte me se paku maskarallek! Cdo eksponent i Rilindjes e ka koshiencen e piset dhe duhet te turperohen per krimializimin e shoqerise dhe hajduterine e hapur te koncensioneve. Njerez pa dinjitet!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here