Publikon fotografinë, reagon ashpër Berisha: Po shkatërroni Parkun Rinia duke e betonizuar!

0
6

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar në profilin e tij në Facebook, shkaterrimin qe po i behet Parkut Rinia ne Elbasan.

Postimi i plotë

Shikoni fatin e Parkut, mushkri e Elbasanit!

Lexoni mesazhin shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

Doktor Berisha pershendetje. Po ju praqes shqetesimin e te gjithe qytetareve te Elbasanit. Me syte tane po shohim se si po shkaterrohet cdo dite Parku Rinia ne Elbasan. Ku eshte betonizuar cdo gje.Shikohet qarte ne foto, si ka qene ne 2016, perpara se te nisej projekti, dhe si eshte aktualisht ne 2019. Madje Projekti duhet te perfundonte ne muajin tetor 2018. Ka kaluar plote 1 vit nga ajo date dhe parku ende ska perfunduar. Ju lutem publikojeni shqetesimin tone. Ju faleminderit. Me respekt qytetaret e Elbasanit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here