DENONCIM/ ‘Rama, dreka dhe orgji me narkopushtetarët te restoranti i Lefter Kokës’

0
114

Një qytetar ka denoncuar drekat dhe darkat që Edi Rama dhe banda e tij në pushtet shtrojnë te lokalia i Lefter Kokës, ku vetëm në 10 ditët e fundit ka shtruar dy të tilla me 250 të ftuar, që paguhen nga paratë e shqiptarëve.

Denoncimin e ka bërë publik edhe ish-kryeministri Berisha në një shënim në facebook.

‘Edvin Mafia perpiqet te mbledhe me dreka dhe orgji narkopushtetaret e tij!

Ne 10 dite shtron dy darka me nga 250 te ftuar tek restoranti i ri i Lefter Kokes.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Zoti Berisha a e din ti se tek restoranti VENETA në arapaj që e ka bo LEFTER KOKA ka 10 ditë që është hapur ka qenë EDI RAMA me deputetët dy herë por munde të kenë qenë mbi 250 veta dhe kush ka pagujte për ato se çmimet që ka ai restorant vetëm nji ujë gjysmë kilje bën 1500 lek po sikur të hash nji darkë sa shkon se këta po tallen me leket e popullit se populli nuk ka bukë të hajë dersa ato i shfrytëzojnë deri në maksimum dhe me leket e vjedhura shtrohen ne dreka dhe darkate perjavshme si derra’

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here