E martë, ja çfarë pritet të ndodh me motin…

0
125

27 gusht 2019:  Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare të pasuara nga rreshje shiu të izoluara në lindje dhe zonën qëndore formën e stuhive dhe shkarkesave elektrike për shkak të kontrastit të masave ajrore me veti të ndryshme fizike.

Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale  6-8 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 3 me lartësi vale 0,3–0,5  metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie të lehtë.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore   18/31°C

Zonat e  ulëta    18/36°C

Zonat  bregdetare  22/342°C

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here