VIDEO skandal/ Ja se çfarë ndodh në bregdetin shqiptar…

0
135

Edi Rama prej kohësh ka filluar me propogandën e plazheve duke i nxjerrë ato sikur janë të pastra dhe se ata kanë bërë një punë të mrekullueshme, por realiteti është ndrysh.

Në një video të postuar nga ish kryeministri Berisha duket qartë që plazhet janë llum.

Denoncimi i Berishës

Turizmi i llumit dhe plehut ne narkoshtetin e Edvin Mafise!

Gjendje e turpshme ne Divjaken qe qeveriste trafikanti monist Kokoneshi!

Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Përshëndetje doktor ky esht plazhi i divjakës i fredi kokoneshit ka ber dërdhje lumit shkumbin në plazh …

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here