FOTO-EMRA/ “Baronët e Drogës të narkoshtetit të Edvin Kristaq Mafisë”

0
13

Teksa politika, media dhe opinioni publik vazhdojnë të komentojnë rastin e Valdrin Pjetrit, ish kryeministri Sali Berisha publikon emrat e eksponentëve të Rilindjes, mes tyre edhe ish kryebashkiakë dhe ish deputetë, shumica e të cilëve janë dënuar ose largfuar nga politika për shkak të cv-ve të tyre kriminale.

Sipas Berishës, këta janë baronët e drogës në narkoshtetin e Edi Ramës.

“Baronët e Drogës të narkoshtetit të Edvin Kristaq Mafisë”, shkruan Berisha në Facebook, ndërsa publikon edhe një foto me të gjithë eksponentët e Rilindjes, të cilët rezultojnë me precedent penalë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here