VIDEO/ “Ndrikull Xhaçka përshëndet nga ajri Edvin Drogën dhe gjeneral Hashashin”

0
9

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar sot në faqen e tij ne Facebook, një tjetër video ku duket një avion i vogël në fluturim.

Sipas tij, mjeti fluturues i përket narkoflotës, duke lënë të kuptohet se me të po transportohet lëndë narkotike.

“Ndrikull Xhaçka përshëndet nga ajri Edvin Drogën dhe gjeneral Hashashin”, shkruan Berisha, ndërsa publikon edhe mesazhin e qytetarit digjital.

Pershendetje dr
“Sot me Date 13/08/2019 ora 19:30 Po fluturonte mbi Gjirin e Lalzit disa here deri sa beri uljen.”

ps: Ministria e Mbrojtjes se narkoshtetit informon se vet ndrikull Xhaçka po stervitet me narko kaçatorrin e transportit ajror te Kanabisit nga Kanabistani ne Itali!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here