Berisha “plas” denoncimin: Drejtori i Policisë aksidenton për vdekje qytetarin, mbahet e fshehtë!

0
12

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka postuar një denoncim të fortë, ku tregon se Drejtori i Policisë së Fierit, Andon Marko, ka shtypur me makinë një person i cili ka ndërruar jetë, por kjo ngjarje është mbajtur e fshehtë nga policia e shtetit.

Në mesazhin e qytetarit dërguar ish-kryeministrit theksohet, se në momentin e aksidentit drejtori i policisë ka qenë në gjendje të dehur.

Ja postimi i Berishës:

Narkokomisari Famoz Andon Marko shtyp per vdekje qytetarin!

Gjeneral Kanabisi dhe badiguardi i Eskobarit te Ballkanit, Geron Veliaj fshehin aksidentin tragjik.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Prsh Doktor Berisha,doja tju informoja se drejtori policis Fierit Andon Marko pardje ne darke Ne date 16.07.2019 rretj ores 10 te darkes te kthesa e vajkanit autostraden firr lushnje duke qen i dehur me raki si perdita ka goditur nje person me makinen e tije te punes duke e len te vdekur ne vend dhe Policia e ka mbajtur te fshehur ngjarjen dbe ska dale as ne media ,ne per nje birre na fusin ne burg kurse vet keta vrasin njerez ne rruge dhe su hyn gjemb ne kemb.ju lutem anonim se nga keta cfar nuk pret.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here