Plas sherri te Komisioni i Ligjeve!! Paskan bërë mirë ata që janë larguar nga parlamenti…deputeti “braktis” mbledhjen

0
15

Kreu i Ballit Kombëtar, Adriatik Alimadhi ka braktisur sot mbledhjen e Komisionit të Ligjeve, teksa ka kërkuar të njihet me materialet e rregullores së Kuvendit, por kërkesa i është injoruar nga kryetari Ulsi Manja, dhe u mbështet nga kolegë socialistë.

“S’kemi kohë të shikojmë pas, do ecim para”, tha Manja.

Ndërsa Alimadhi ia ktheu: “Paskan bërë mirë ata që janë larguar nga parlamenti, ju nuk pranoni asnjë propozim, u jap të drejtë atyre”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here