“Tartakuti Rama dhe akullorja Dako…” VIDEO/ Vrenozi tallet me Dakon dhe Edi Ramën

0
11

Korçari më i famshëm në Shqipëri, Ilir Vrenozi, ka improvizuar një bisedë telefonike mes tij dhe gazetarit gjerman Piter Tiede, i cili publikoi shkrimin për drogën në Shqipëri dhe përgjimet e ‘Dosjes 339-të’.

Siç shihet edhe në video, Vrenozi tallet me Dakon dhe Edi Ramën, ku thotë se i ka zënë të dy tartakuti nga frika e përgjimeve, dhe se të tjera skandale pritet të publikohen.

Postimi i Vrenozit:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here