Aurela Gaçe jep lajmin e papritur për fansat: Jo sepse dua, por…

0
12

Këngëtarja e mirënjohur Aurela Gaçe ka qënë mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”. Ajo ka treguar mbi jetën e saj dhe është surprizuar nga vajza e saj Grace, e cila këndoi këngën e njohur të së ëmës ‘Fati ynë shpresë e marrëzi’.
Njëri nga fëmijët në skenë e ka pyetur Aurelën se nëse do të marrë më pjesë në festivale.
“Më ka dalë nami kot se fitoj gjithmonë. Nuk marr më pjesë, jo sepse nuk dua. Po të ishte për mua, do të doja të rrija gjithmonë në skenë, por ka ardhur një moment në jetën time që dua ta shijoj dhe të mos kem më emocionet e konkurrimit sepse është emocion shumë i keq nuk më lë të kënaqem me skenën”, tha Aurela.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here