Valencia-Arsenal, shënohen dy gola të shpejtë. Ja kush kualifikohet me këtë rezultat….

0
12

Valencia dhe Arsenali po diskutojnë mes tyre në “Estadio de Mestalla” biletën e finales së Europa League, shkruan

Spanjollët kalojnë në avantazh në minutën e 11-të me anë të Gameiros.

Por reagon mjaft shpejt Arsenali, pasi Aubameyang barazon në minutën e 17-të.

Arsenali ka fituar takimin e parë 3-1.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here