Tolgahan flet për herë të parë pas ardhjes në jetë të djalit dhe prek me fjalët…

0
110

Almeda Abazi solli ditën e djeshme në jetë vogëlushin Efehan, të cilin e pritën në shtëpi me një festë të madhe.

Mediat e huaja bënë të ditur se bebushi kishte ardhur në jetë në orën 05:21 të mëngjesit dhe Almeda dhe djali ishin të dy shëndoshë e mirë.

Dhe ditën e sotme për mediat turke ka folur për herë të parë bashkëshorti i saj Tolgahan.

“Jam shumë i emocionuar dhe shumë i lodhur. Lindja zgjati shumë. Kam hyrë në sallë, por nuk e kisha menduar kaq të vështirë. E përgëzoj bashkëshorten time. Lindja normale nuk qenka aspak e lehtë. Dua t’i jap një medalje Almedës. Lindja zgjati 12 orë. Nuk kam fjalë ta përshkruaj atë ndjesi. Unë jam një njeri që qaj me vështirësi, por edhe gurët pëlcasin.

Të gjithë që e shikojnë thonë se më ngjan shumë. Tek pjesa e gojës i ngjan nënës, por pjesa sipër është kopje e imja. Edhe Almeda sa e mori në dorë ‘është kopja jote’ më tha. Do të shpërndajmë edhe foto së shpejti.”- rrëfeu Tolgahan sipas “Tv Klan”.

“Para se të lindte i thosha ‘të dua shumë’, tani i them “bir, më frikësove shumë’.- tregoi aktori për të voglin.

ImageImage

Image

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here