“Kudo që shkon drogë preferon!” Publikohet foto e Ramës me trafikant droge…

0
7

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e denoncuesit digjital, i cili në statusin e tij në facebook shkruan:

Kudo qe shkon trafikante dhe droge preferon!

Qytetari dixhital dergon kete foto te Edvin Droges me trafikantin e denuar per droge.

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e tij. sb

Fotografia e Sali Berisha

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here