Ja çfarë bënte Rama në 2011, kur bllokonte rrugë e digjte goma…

0
11

Ish-deputeti i LSI-së Petrit Vasili, ka sjellë në vëmëndje të publikut pamje nga protestat e PS-së, ku pa motiv të arsyeshëm, Edi Rama bllokoi rrugët në të gjithë territorin e vendit, duke djegur goma makinash dhe shumë akte të tjera.

Ja çfarë bëntë Edi Rama në vitin 2011, kohë në të cilën ishte në krye të opozitës së atëhershme.

Vasili u bën thirrje qytetarëve që ta përbuzin këtë budalla.

“Shiheni se cfare bente ne 2011 ky derdimen dhe partia e tij me burra e me gra kur ishte ne opozite dhe se cfare idiotesirash flet sot.”, shkruan Vasili

Ja postimi i tij i plotë

Shiheni VIDEON e meposhtme,qe te kuptoni se cfare kryeministri karagjoz ka Shqiperia.

Shiheni se cfare bente ne 2011 ky derdimen dhe partia e tij me burra e me gra kur ishte ne opozite dhe se cfare idiotesirash flet sot.

Perbuzeni kete budalla !!!!

https://www.facebook.com/petritvasil/videos/320517831954884/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here