“Mbyllni gojën se na e shpifët”, Vasili: Rama mori 108 shuplaka në Holandë, Ramush Haradinaj mori 105 duartrokitje

0
17

Ish-kreu i Grupit Parlamentar i LSI-së, Petrit Vasili në rrjetin social facebook ka reaguar me kritika të ashpra ndaj qeverisë Rama. “Edi Rama mori 108 shuplaka ne Holande, Ramush Haradinaj mori 105 duartrokitje”, shkruan Vasili.

Statusi:

Edi Rama mori 108 shuplaka ne Holande, Ramush Haradinaj mori 105 duartrokitje!!!

Nje batalion budallenjsh te qeverise,te medias pa atdhe dhe te injorances, qe lemeris dynjane po komentojne Holanden politike dhe vendimin e saj per vizat e Shqiperise dhe per 108 votat e saj per kete vendim.

Po na tregojne per ekstremistet,racistet,
armiqte holandeze,qe kane probleme mes vedi dhe ne fund e hengri qeveria e Edi Rames.

Por po keta holandeze te po atij parlamenti me 105 vota votuan per vizat ne favor te Kosoves dhe kunder kerkeses per te penguar liberalizimin e vizave te saj.

Eshte e qarte!!

Qeveria e Edi Rames mori 108 shuplaka ne parlamentin Holandez,ndersa qeveria e Ramush Haradinaj mori 105 duartrokitje po ne ate parlament.

Ja kjo eshte diferenca!!

Ndaj mbyllni gojen se na e shpifet!!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here