Klaudia Pepa ‘lë’ kërcimin, iu përvishet punëve të shtëpisë

0
144

Balerina e famshme shqiptare, Klaudia Pepa prej vitesh jeton në Itali, ku po punon dhe realizoi ëndrrën e saj për baletin.

Shpesh ajo poston foto dhe video duke kërcyer, qoftë në shtëpi apo në studio, apo nga vende të ndryshme ku ajo udhëton, por asnjëherë nuk ka treguar si i ka marrëdhëniet me punët e shtëpisë.

Ajo ka postuar në Instastory disa foto ku tregon qartë se mund të jetë një zonjë e vërtetë shtëpie.

Me kositësen e barit në dorë, mëngjesi e gjeti Klaudian duke rregulluar oborrin e shtëpisë dhe rezultati duket qartë, Klaudia nuk di vetëm të kërcejë.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here