“Gënjen dhe gënjehet live”/ Gazetari-Rudina Xhungës: Mjaft u përdorët nga Rilindja

0
7

Gjatë emisonit të djeshëm “Dritare” në News 24, gazetarja dhe moderatorja e emisionit Rudina Xhunga, teksa po flisnin për grabitjen e 10 milionë eurove në Rinas, mori një informacion sipas të cilit, policia kishte arrestuar një prej grabitësve, i plagosur gjatë përplasjes së armatosur me policinë.

Lidhur me këtë ka reaguar edhe gazetari Dritan Kaba, që me anë të anë të një postimi në Facebook.

Statusi:

RUDINA QE GENJEHET LIVE DHE GENJEN LIVE!
Asnje fjale sot per genjeshtren qe hodhi ne publik mbreme Rudina Xhunga, asnje ndjese qe u keqperdor! Turp per ata qe e genjyen, turp per te qe nuk kerkoi sot falje.
Mjaft u bete veglat e Rilindjes, eshte e turpshme per nje profesionist te perfundoje si nje gemjeshtar dhe mashtrues ordiner.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here