As Fifi as Kejsi, Flori Mumajesi i bën dedikim të veçantë kësaj këngëtares…

0
21

Flori Mumajesi është padyshim personazhi më i komentuar i momentit kjo vjen dhe për arsyen se kantautori ka qënë aktiv në rrjete sociale dhe në media këto kohët e fundit.

E mëgjithatë ne vazhdojmë të mbetemi shumë kurioz lidhur me ‘çështjet e zemrës’ kur vjen fjala tek Flori Mumajesi sepse ai vetë na konfuzon me postimet që bën dhe me emrat që aludohen në mediat rozë përsa i përket personave që mund të ketë në krah siç ishte rasti me dy këngëtaret Fifi dhe Kejsi Tolën.

Image

U  aludua se Flori është në një histori dashurie me këngëtaren Fifi duke qenë se ata publikuan një video ku shiheshin shumë afër njëri-tjetrit.

Mirëpo, pas Fifit fansat ngritën dyshimet se në fakt këngëtari ishte i lidhur me Kejsi Tolën.

Dhe së fundmi ai i ka çuditur të gjithë ndjekësit e  tij me foton e publikuar në Instastory të këngëtares, Arilena Ara, dhe me dedikimin e tij bërë Arilenës në publik.

‘Një thesar në vena” ka shkruar ai pranë performancës së Arilenës duke vendosur dhe një zemër përmbi postim.

Image

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here