Video/ Shkrumbohet makina me targa false

0
15

Nga të dhënat e para raportohet se mjeti i djegur, është qëlluar fillimisht me armë në zonën e rreth rrotullimit dhe më pas i është vënë flaka në periferi të qytetit.

Një makinë është gjetur e djegur në Fier pranë vendit të quajtur “Afrimi i ri”.

Mjeti rezulton me targa false dhe brenda saj është konstatuar një armë dhe një krehër me fishekë. Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here