Rrijini larg vjen ere….!!! Reagimi i fortë i ish-deputetit të LSI: Shumë i lodhur Noc Rroku i qeverisë…

0
14

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili komenton deklaratën e kryeministrit Edi Rama nga Librazhdi, atë të Noc Rrokut.  Vasili shprehet se kryeministri Edi Rama është shumë i lodhur, ndaj edhe i hap luftë edhe foshnjave.

“Shume i lodhur Noc Rroku i qeverise u hap lufte edhe foshnjave!! As foshnjat nuk i kurseu ky sot ne Librazhd. Vertet cudi ne eshte realisht baba nje si ky qe eshte kaps nga trute dhe diarre nga goja.

Rrijini larg vjen ere….”- shkruan Vasili.

Rama gjatë fjalës së tij sot u ndal te kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi dhe kreu i PD-së, Lulzim Basha. Kreu i Qeverisë tha se të dy do marrin Noc Rrokun.

“Ashtu do shkrihen dhe ata se zgjodhën të tradhtojnë popullin e tyre. Noc Rrokun do marrësh o Lul. Se kush do marrë Nocin dhe kush do marrë Rrokun ndaje me Monikën. 30 vjet kjo histori duhet të marrë fund.”-tha Rama sot nga Librazhdi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here