Sejko godet sërish! Tallja epike me Avokat Ngjelën…

0
11

Genc Sejko ka goditur sërish!

Kësaj rradhe protagonist i autorit të njohur të MEME-ve ka qënë avokati dhe politikani Spartak Ngjela.

“Tmerri i Rusisë” e cilëson me ironi Sejko avokat Ngjelën, teksa në rrjetet sociale ka publikuar ka publikuar edhe një distiktiv të FBI me foton e avokatit.

Ja çfarë ka publikuar Genc Sejko

Image

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here