Reagon Spahia me tone të ashpra: Lleshaj i paturp, është aty vetëm për karriken e Ramës!

0
4

Ish – deputeti demokrat i Shkodrës Bardh Spahia ka reaguar me tone të ashpra ndaj deklarimeve të sotme të Ministrit të Brendshëm Lleshaj, pas vrasjes së dyfishtë që goditi qytetin më të madh të veriut mëngjesin e sotëm.

Spahia shkruan se Lleshaj është aty vetëm për karrigen e Ramës dhe është normale që qytetarët mos të ndihen të sigurtë.

Ai i cilësoi si të paturpshme deklarimet e Lleshajt që sfidat e krimit ndaj sigurisë i cilëson si larje hesapesh.

 

Ja reagimi i plotë i Bardh Spahisë

Lapsusi Frojdian i ministrit Lleshaj, ose kur subkoshienca nuk i bindet koshiences se partise! Normal qe “qytetaret nuk kane pse te ndihen te sigurte”, sa te jete Lleshaj me Ramen ne krye te shtetit! Lleshaj eshte ne funksion vetem per karrigen e Rames e prandaj sfidat qe i ben krimi sigurise publike i quan paturpesisht “larje hesapesh”, njelloj sic deklaronte ne fillim Rama me para-para ardhesin e Lleshajt!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here