Humor me krushqitë e Gent Cakaj!

0
134

Dalja e sotme për mediat e zëvendësministrit të Jashtëm, Gent Cakaj për të deklaruar se do të largonte nga administrata gjithë nëpunësit, që sipas tij, janë futur në pune me nepotizëm ka shkaktuar reagime të forta në rrjetet sociale.

Kjo pasi vet Cakaj u emërua në këtë detyrë fale njohjeve nepotike të kreut të qeverisë Edi Rama dhe pa asnjë kontribut  në administratën apo diplomacinë shqiptare.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here