Foto/ “Dy palë tuta kundra shiut”. “I frikësuar nga shiu me gjyma”…Veshje e çuditshme e Ramës në Elbasan

0
25

Gjatë festimeve të Ditës së Verës në Elbasan, kreu i qeverisë është parë i veshur me atlete sportive dhe me modelin e tij të dy palë tutave kundra shiut.

 

Të njëjtën veshje kreu i qeverisë e ka përdorur edhe gjatë homazheve të 29 Nëntorit 2018 dhe duket se gjithçka lidhet me parashikimin e kreut të bashkisë së Tiranës, i cili ditë më parë, i frikësuar nga shiu me gjyma, spostoi festën e Ditës së Verës nga 14 në 17 mars.

Kryeministri i është rikthyer veshjes së tij të “çuditshme”. Foto

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here