Këngëtarja e njohur fejohet sërish, tregon unazën me diamant…

0
6

Këngëtarjaa dhe aktorja e mirënjohur J.Lo ka bërë një ndryshim të rëndësishëm në jetën e saj private. Edhe pse nënë e disa fëmijëve dhe me disa martesa prapa krahëve këngëtarja ka vendosur t’i japë fund për të disatën herë beqarisë.

Pas dy vitesh lidhje Jennifer Lopez dhe ish-bejsbollisti, Alex Rodriguez

Çifti i njohur, kanë bërë të ditur lajmin përmes një postimi në rrjetet sociale.“Ajo tha po” ka shkruar Alex në një fotografi ku shihej dora e Jennifer me një unazë të madhe fejese në dorë.

Të njëjtin imazh e ka publikuar edhe Jennifer Lopez në llogarinë e saj zyrtare në ‘Instagram’.

Në muajin shkurt çifti festuan dy vjetorin e lidhjes

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here