Foto Lajm/ Edi Rama shfaqet i tejngopur me pushtet! Ëndrra që po realizohet? Zotëron të gjithë…

0
15

Parlamenti i Republikës së Shqipërisë, është i gjithi në duart e tij. Brenda sallës së Kuvendit, frymojnë vetëm deputetët e mazhorancës dhe disa deputetë, nga listat e PD-së dhe LSI-së, që po përdoren si opozitë fasadë.

Tashmë që opozita ka djegur mandatet parlamentare dhe po proteston në rrugë, duket se ëndrra e Edi Ramës për t’i patur të gjitha pushtetet për vete, pa asnjë kufizim, më në fund po realizohet.

Fotot ku shfaqet Edi Rama, i tejngopur me pushtet, duke folur plot pathos për arritjet e mëdha që do të vijnë dhe reformat që do të kryejë sëbashku me opozitën që ka caktuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here