Shpërthejnë tifozët në derbin e Tiranës: Rama ik…

0
1

Ultrasit bardheblu kanë shpërthyer në kore anti-qeveri dhe anti kryeministrit Edi Rama gjatë derbit të sapombyllur me Partizanin.

Situata politike në vend nuk ka lënë pasiv as tifo-grupin e Tiranës, “Tirana Fanatics”.

Raportohet se nuk kane munguar thirrjet “Rama ik, Rama ik”.

Por si në çdo ndeshje tjetër ku luan Tirana, nuk kanë munguar edhe thirrjet në adresë të zv/kryeministrit Erion Braçe, tifoz i Partizanit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here