Tentativa e fundit! Majko bën një lëvizje për të afruar Bashën me Ramën

0
9

Në kulmin e tensionit politik, kur opozita ka dalë nga parlamenti dhe po zhvillon protesta, në Tiranë mblidhet Samiti i Diasporës. Përgatitjet për të kanë nisur para disa muajsh nga Ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko.

Por ajo ç’ka vihet re është se Majko ka ftuar në panel edhe liderin demokrat Lulzim Basha. Ai është parashikuar të mbajë një fjalë nesër paradite dhe siç shihet emri i tij është para Ramës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here