Fleckestein akuza Kryemadhit, Berisha: “Cherchez la Femme”, thuhet se në mes ka një inat për një… ( ish-ambasadorja e preferuar e Knutit)

0
14

Ish-kryeministri Berisha ka komentuar deklaratat e eurodeputetit Fleckestein per kryetaren e LSI, ku tha se ato ishin te padrejta dhe se tha se me shume mundesi ato vinin prej nje inati personale .

Berisha: Nuk i shkon Knutit të përdorë formula taleguale sic i thotë Edi Rama. Gossip është gosip dhe tani nga darka flisnin për “cherchez la femme”, ashtu sic i foli ai Kryemadhit, duket se ka një inat me të.

Zheji: Thuhet per nje ish-ambasadore qe ka pasur kritikat e Kryemadhit dhe se eurodeputeti …

Berisha: Nuk hyj ne emra une, po them vetem se ai dha nje deklarate pa takt.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here