Djegia e mandateve/ Berisha flet për Rudina Hajdarin dhe Myslim Murrizin:

0
5

sh-kryeministri Sali Berisha, gjatë intervistës në emisionin “360 Gradë” në Ora News, duke folur për djegien e mandateve, u shpreh se nuk përjashtohet që edhe kryebashkiakët të djegin mandatet e tyre.

Përsa i përket përjashtimit të deputetëve Rudina Hajdari dhe Myslim Murrizi, ish kryeministri është shprehur se ata përjashtuan veten, pasi nuk mund të ketë dy standarte.

Duhet përjashtuar edhe zonja Hajdari?

“Përjashton veten. Zoti Murrizi ka qenë në grup parlamentar, ka votuar. Nuk di se mund të adoptohen dy standarde”, deklaroi Berisha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here