Deklarata e papritur! Berisha: Knut Fleckenstein i lidhur me rusët

0
5

Erdhi ky në Tiranë, Knuti në verë dhe takoi shoqërinë civile.’

Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, tha se eurodeputeti Knut Fleckenstein është i lidhur me rusët.

Pjesë nga biseda: 

BerishaErdhi ky në Tiranë, Knuti në verë dhe takoi shoqërinë civile. 5 organizata, që të 5-ta të sponsorizuara nga Soros dhe u tha mos u mërzisni se Saliun e nxisin rusët. Ndërkohë që vetë i ka lidhet me rusët vetë të dokumentuara. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here