Sherr mes adoleshentëve, plagoset njëri me thik

0
5

Mësohet se dy adoleshentët janë nxënës të së njëjtës shkollë dhe sherri mes tyre ka ndodhur në rrugë. Policia ndërkohë ka ndaluar autorin e plagosjes.

Një sherr mes adoleshentëve ka përfunduar me plagosjen e njërit prej tyre në Durrës. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raportoi për “BalkanWeb”se dy nxënës të një shkolle 9-vjeçare të Durrësit janë konfliktuar sot në mesditë dhe sherri ka degjeneruar në përdorimin e armëve të ftohta.

Një prej tyre është plagosur pranë shtyllës kurrizore dhe është dërguar në Qendrën Spitalore të Traumës ku ndodhet në terapi intensive.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here