Mjeku ndërhyn për të ndarë dy persona në urgjencë, por goditet me tullë…

0
6

Mjeku roje ka ndërhyrë për të ndarë dy persona të dehur dhe më pas është goditur me tullë.

Një incident i rëndë është shënuar këtë të shtunë në spitalin e Durrësit, ku një mjek është goditur me tullë. Burime për ‘BalkanWeb’ bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në urgjencë, ku mjeku roje ka ndërhyrë për të ndarë dy persona të dehur dhe më pas është goditur me tullë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here