‘Beci i Partisë Socialiste drogaxhi, komandon në Mirditë’. Denoncimi te Berisha: Nxori nipin nga burgu…

0
150

Sipas qytetarit, kjo ngjarje ka ndodhur përpara 5 ditësh, ndërkohë Berisha shkruan përkah mesazhit të bublikuar se për kakistokratët ligji nuk egziston.

Ish-Kryeministri Berisha ka bërë publik në rrjetet sociale një mesazh të mbërritur në adresë të tij të një qytetari nga Mirdita i cili denoncon një person që sipas tij është i Partisë Socialiste për të cilin thotë se është drogaxhi dhe bën ligjin në Mirditë dhe në Lezhë.

Sipas tij, ai quhet Lazer Beci i cili përpara disa ditësh ka nxjerrë nga burgu nipin e tij të arrestuar në flagrancë nga Policia sepse kishte vjedhur shumë shtëpi dhe bagëti.

Statusi i plotë:

Soji i kakistokrateve mund te vjedhe sa te doje! Per ata ligji nuk ekziston!

Lexoni denoncimin e mirditorit dixhital. sb

Z, Berisha, Lexoje kete sms se ashte per te qeshur se kush po na qeveris ,,,,, ne Mirdite, Rreshen nje Lazer Beci i Partise Socialiste drogagji ben komande ne Mirdite dhe ne Lezhe ky Lazri,,,nipi i keti u kap ne flagrance nga policia sepse kishte vjedhur shume shtepi dhe bageti,, policia e kapi dhe ky socialisti i nxori dhe ato jane jashte tani dhe po vjedhin perseri….kjo ngjarje ka ndodhe tani ka 5 dite,,,Kush po na qeveris,,,,,,hajdetet baktive

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here