‘Ronaldo nuk ka 5 Champions League!’ Presidenti i Atletikos kundër portugezit

0
24

‘Ronaldo nuk ka 5 Champions League’

Sikur të mos mjaftonte humbja 2-0 e pësuar në Madrid kundër Atletikos, ndaj Kristiano Ronaldos po vijnë sulme nga të gjitha anët.

Pas tifozëve dhe gazetarëve, është radha e presidentit të Atletikos, Enriko Serezo, që thumbon portugezin. “Për mua Kristiano Ronaldo nuk ka 5 Champions League, por 3 dhe kjo për një arsye shumë të thjeshtë, dy finalet kundër Atletiko Madrid nuk i ka fituar ai. Kush i fitoi? Për këtë do të flasim në një intervistë tjetër”, – u shpreh presidenti i “Los Colchoneros”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here