Blerja e votave në Vorë! LSI i përgjigjet Ramës: Të ka hyrë frika në palcë…

0
10

Pas certifikimit të blerjes së votave në Vorë ka pasur reagime të menjëhershme nga deputetë të LSI-së.

Deputetet e LSI-së, Floida Kërpaçi dhe Kejdi Mehmetaj pas daljes publike të kryeministrit Edi Rama, kanë reaguar përmes dy postimeve në ‘Facebook”. Kërpaçi dhe Mehmetaj krahas reagimeve për Ramën, publikojnë edhe vendimin e gjykatës për certifikimin e blerjes së votave në Vorë.

 

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here