Opozita e bën fakt, deputetët e PD dhe LSI firmosin djegien e mandatit

0
6

Opozita e ben fakt. Pas vendimit unanim të Këshillit Kombëtar të PD për djegien e mandateve dhe pas nisjes së firmosjes së dorëheqjeve nga të gjithë deputetët e saj, edhe partia Lëvizja Socialiste për Integrim mblodhi firmat e kandidatëve për deputetë dhe deputetëve duke djegur mandatet.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here