FotoLajm/ Kryemadhi-Vangjel Tavo dhe letra e dorëheqjes…

0
4

Kryemadhi ishte e para nga LSI që nënshkroi lënien e mandatit të saj si deputete.

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka pozuar e qetë dhe e buzëqeshur menjëherë pas firmosjes së dorëheqjes nga mandati.

Në një foto të siguruar nga “BalkanWeb”, Kryemadhi shfaqet me deputetin e LSI-së Vangjel Tavo dhe dorëheqjen e tij në dorë, duke i dënë fund kështu dhe dyshimeve nëse do i bashkëngjitej vendimit të grupit parlamentar të LSI-së.

Monika Kryemadhi Firmos

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here