Foto/ Ish kryeministri i Shqipërisë dhe lideri historik, Sali Berisha nuk është më deputet pas 28 vitesh!

0
23

Me vullnetin e tij, pas gati 28 vitesh, lideri i PD-së Sali Berisha nuk është më deputet i Kuvendit të Rpeublikës së Shqipërisë.

Ndaërkaq pak më herë dhe kreu i PD-së Lulzim Basha ka firmosur djegien e mandatit të tij të deputetit.

Me dorëheqjen nga mandati i deputetit, kreu i PD-së Lulzim Basha fton qytetarët në protestë nesër në orën 10:00, para Parlamentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here